liked win facebook hayran kazanma işi paraya döktü

By | Ocak 30, 2012

liked win önce facebook’ta bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Ardından facebook bu uygulamayı engelledi. Bu sefer liked win yapımcıları değişik isimlerle uygulamayı devam ettirdiler. Facebook yine bunların uygulamasını engelledi. Baktılar olmayacak kısa bir aradan sonra liked win yöneticileri bir program yaptılar ve bu programı bilgisayarlarına  indirenler hem kendi sayfalarının hayran sayısını arttırıyorlar hem de beğendikleri oranda paypal üzerinden   para kazanıyorlardı.

Sabahtan akşama kadar sayfa beğenisi yapmayanlar ise sistemdeki mevcut tarifeye göre kredi satın alıyorlar ve  hayran sayfalarını geliştiriyorlardı.

aslında olay kuru kalabalıktan öte değildi. Zira facebook 5 bin beğeni sınırına ulaşanlar kendilerine fake profiller açtılar . Bu böyle olunca  sayfanızı beğenelerin sayısı 10 binlerce olmasına rağmen yaptığınız paylaşımlardan geri dönüş neredeyse sıfır oldu.

Buna razı olan facebook kullanıları yeni bir haberle yıkıldılar. zira bundan böyle liked win den 2bin beğeni alan bir sayfa sadece premium olduğu gün boyunca bu  2 bin sınırından etkilebneyecekti.

Bence liked win bunu yapmakla  topuğuna kurşunu sıktı.
üye sayısı ve sayfa gösterimlerini cesaret ediyorlarsa bişr göstersinler de cümle alem liked win in halini anlasın.

Liked win işi paraya döktü. Kazansın bakalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir