Facebook Sayfamız

ligtv şifresiz maç yayını izlemek

ligtv şifresiz maç yayını izlemek

Ligtv deki maçlar justin.tv adresinde yayınlanmakta. Lİg tv ye üye olan birisi aynı zamanda justin.tv üzerinden izlemiş olduğu filmi veya lig karşılaşmalarını justin.tv de de yayınlayabiliyor. Böylece justintv ye giren birisi  ligtv den maçı izleyip de justintv de bunu yayınladığında izleyebiliyor. Sistem bu şekilde  çalışmakta. Justin.tv ye giriş yaptığınızda Türk Telekom tarafından erişimin yasak olduğunu […]

02 Şubat 2012 Perşembe - 1476 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Ligtv deki maçlar justin.tv adresinde yayınlanmakta. Lİg tv ye üye olan birisi aynı zamanda justin.tv üzerinden izlemiş olduğu filmi veya lig karşılaşmalarını justin.tv de de yayınlayabiliyor. Böylece justintv ye giren birisi  ligtv den maçı izleyip de justintv de bunu yayınladığında izleyebiliyor.

Sistem bu şekilde  çalışmakta. Justin.tv ye giriş yaptığınızda Türk Telekom tarafından erişimin yasak olduğunu göreceksiziniz. Youtube a nasıl girmişseniz yine aynı girebilirsiniz. veya bilgisayarınızın dns ayarlarnı değiştirdiğinizde sorun yok.  Beşiktaş,fenerbahçe,galatasaray  maçlarını online şifresiz izleyebilirsiniz. star tv de yayınlanan şampiyonlar liginden tutun tüm maçlar burada var.

Ancak justin.tv nin almanya arayüzü engelli değil.

Bir Cevap Yazın

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül